Siskon, 1997 yılından beri proses kontrol, veri toplama, endüstriyel otomasyon ve müşteriye özel yazılımlar konusunda uzmanlaşmış ve profesyonel hizmet veren bir mühendislik firmasıdır. Özellikle tekstil, tütün, ilaç, makine ve otomotiv sektörlerine danışmanlık, proje analizi, ekipman seçimi/temini, uygulama yazılımları, sistem montajı, devreye alma, dokümantasyon, eğitim ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin en güvenilir, değerli ve yenilikçi yazılım geliştirme ortağı olabilmek için sürekli gelişime zaman ayırmak ve yatırım yapmak.

En gelişmiş ve son teknolojilerle (mobile, cloud, vb.) uyumlu projeler geliştirmek, Yazılım ve otomasyon projelerinin tüm aşamalarında hizmet sunabilmek için gelişime açık olmak.

Misyonumuz

Esnek, bütünleşik ve yüksek kaliteli yazılım ve otomasyon çözümleri üretmek.

Özel iş süreçleri için müşteri odaklı çözümler üretmek ve bu çözümlerin değişen ihtiyaçlara göre sürekli gelişimini takip etmek.

Siskon olarak müşterilerimize sunduğumuz mühendislik hizmetleri altı ana başlıkta gruplanmıştır. Bunlar:

  • Veri Toplama ve Analizi
  • Enerji Yönetim Sistemleri
  • Makine ve Proses Kontrolü
  • Firmanıza Özel Yazılım
  • Teknik Destek
  • Teknik Eğitim

Değerlerimiz

Değerlerimiz hayati önem taşımaktadır. Siskon olarak biz, tamamıyla bütünleşik çözümler sunmak için yüksek kaliteli ürünlerle uzmanlığımızı birleştiriyoruz.

Müşteri Odaklı Çözümler

Müşteri odaklı çözümler üretmek, her tür ve ölçekteki ihtiyaca cevap verebilmek bizim tek odağımızdır. Biz, müşteri odağımızı kaybetmeden, sektörüdeki gelişmeleri ve yeni teknolojileri takip ediyor, öğreniyor ve bunları müşterimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerimizde kullanıyoruz.

Güvenilirlik ve Dürüstlük

Müşterilerimizle özgün ve başarılı bir ilişki kurmak için bizim önceliğimiz, güvenlik ve dürüstlüktür. Biz, satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimize her zaman ve dünya çapında destek sağlıyoruz.

Esneklik

Hızla değişen dünyaya uyum için "enerji", parolamızdır. Bizim içinise teknolojinin zirvesinde olmak, farklı ülkelere açılmak, müşterilerimiz ve iş ortakları ile büyümek demektir.

Uzmanlık

Başarılı olmanın anahtarı uzmanlıktır. Ekibimiz, yazılım mühendisliği, veri toplama, iş analizi, iş entegrasyonu, proje yönetimi, yazılım destek ve teknik/ürün eğitimi gibi ana hizmet alanlarımızda tecrübeli uzmanlardan oluşmaktadır. Uzman ekibimizle müşterilerimizin her alanda güvenebilecekleri ortakları olacağımıza eminiz.

Reklam Ajansı İzmir